E-Yaz Yazılım

E-Yaz Yazılım

E-Yaz Yazılım 2004 de kurulan, Ticari Yazılım, Sektörel Çözüm Yazılımları, Mobil Uygulamalar ve ERP Yazılımı üreten Türkiye’nin önde gelen yerli ve milli yazılım firmaların dandır. Kurulduğu günden itibaren KOBİ lerin ihtiyaçlarına ve değişen şartlara uygun olarak sürekli kendini yenileyen E-Yaz Yazılım da  inavasyon en önemli çalışma alanıdır. E-Yaz Yazılım ürünlerini dört ana başlıkta toplayabiliriz. Bunlar sırasıyla;

  • Kobi Çözüm Yazılımları
  • Sektörel Yazılımlar
  • Mobil Uygulamalar
  • Entegrasyon Yazılımları dır.

KOBİ ÇÖZÜM YAZILIMLARI

KOBİERP

Stok Yönetimi

E-Yaz Yazılıma ait KOBİERP yazılımı ile işletmenizin bütün iş süreçlerine ait işlem maliyetlerini kontrol altına alabilirsiniz. Böylece istediğiniz zamanda ulaşacağınız raporlar ile işletmenizi yönetmede daha doğru, etkin ve hızlı kararlar verebilirsiniz. E-Yaz Yazılım KOBİERP ürününe ait yazılım projeleri;

işletme mevcut durum analiz ve hedeflenen durum raporu oluşturma ile başlar. İşletmenin iş süreçlerine özel yazılım geliştirme, danışmanlık hizmetleri, özel rapor oluşturma, uygulamalı eğitimler, sistem kontrolleri ile devam eder. Raporların okunması ve yorumlanması ile ilgili eğitimlerinin verilmesi ile sonuçlandırılır.

EK VERGİ

Ticari Program, T-Set ML ile ÖTV (özel tüketim vergisi)– ÖİV (özel iletişim vergisi) gibi ek vergiye ait işlemleri işleyebilir ve kolayca yönetebilirsiniz.

AJANDA | İŞ AJANDASI | MESAJ PANOSU

Ticari Program,

 takvim ajanda modülüne hatırlanması gereken notları ve hatırlatma tarihlerini yazabilirsiniz.

Takim ajanda-Akıllı Ajanda modülü ile müşteri ve/veya tedarikçi kartına yazılan görüşme notlarını istediğiniz tarihte  otomatik olarak hatırlatabilirsiniz.

Takim ajanda-Akıllı Ajanda modülü ile size bütün ödeme ve alacaklarınız la ilgili bilgileri vade tarihlerin de otomatik olarak hatırlatabilirsiniz.

İş ajandası modülü ile sisteme tanımlı personellere görev atayabilir, görev durumu ve sonuçlarını takip edebilir, atanan görevleri personele ait mail adresine otomatik olarak gönderebilirsiniz.

Mesaj panosu modülü ile kullanıcılar arasında on-line olarak çoklu ve/veya tekil olarak mesaj gönderebilir ve alabilirsiniz.

PERSONEL YÖNETİMİ

Ticari Program, T- Set ML personel modülü ile personellere ait ücret tahakkuk, puantaj ve ödeme işlemlerini takip edebilir ve PDKS ile tam entegre çalıştırabilirsiniz.

.

E-FATURA | E-DEFTER | E-ARŞİV

Ticari Program, T- Set ML e-fatura modülü ile elektronik olarak düzenlenen faturaları, elektronik yoldan onayını alarak karşı tarafa iletebilirsiniz.

E-Defter

E- Defter modülü ile Gelirler İdaresinin “Elektronik Defter Genel Tebliği” çerçevesinde geliştirilen uygulama ile Yevmiye Defteri ve Defter-i Kebir lerinizi elektronik ortamda oluşturarak Gelirler İdaresine elektronik olarak beyan edebilirsiniz.

(E-Yaz yazılım, e-fatura, e-defter ve e-arşiv çözümlerini İzibiz entegratör firması üzerinden yapmaktadır.)

.

WEB RAPOR

Ticari Program, T-Set ML Web rapor yazılımı ile istediğiniz raporlara, tablet pc, bilgisayar ve cep telefonlarından her an ulaşabilirsiniz ve rapor yazıcıdan alabilir, isterseniz mail olarak pdf formatında gönderebilirsiniz.

.

E-TİCARET

Ticari Program, T-Set ML e-ticaret entegrasyon yazılımı ile Türkiye’nin önde gelen e-ticaret yazılımı ideasoft ile tam entegre çalışabilirsiniz.

.

2018-08-05T00:03:16+00:00