KOBİERP ile Tam Entegrasyon

1
2
3
4
5
6
7
1

KOBİERP Yazılımı ile

Satın Alma, Satış Pazarlama, Envanter, Üretim, Finans, Proje, Müşteri İlişkileri ve İnsan Kaynakları Yönetimi ile ilgili işlemlerinizi kayıt altına alabilecek kullanım kolaylığı ve detaylı raporları sayesinde işletmenizi daha güçlü yönetebileceksiniz.

2

Sektörel Yazılım Entegrasyonları ile

Restoran, Mağaza, Market, Kuyumcu, Oto yedek Parça ve Perakende Satış  çözümlerimiz ile birçok sektörü KOBİERP ile birlikte tam entegre çalıştıracaksınız.

3

KOBİERP Mini Mobil Entegrasyonu ile

Sahada Satış, Sipariş, Tahsilat, CRM vb. işlemleri KOBİERP yazılımına online bağlı olarak yapacak ve günlük raporlarınızı anlık takip edebileceksiniz.

4

KOBİERP Barkod Sistemi ile

Bir ürüne sınırsız barkod ve birim tanımlayabilecek, alış, satış, sayım ve üretimde barkodu ve barkodlu cihazları (treazi, yazarkasa vb.gibi ) kullanabileceksiniz.

5

E-Ticaret Yazılımı Entegrasyonu ile

Kendinize ait 3 e-ticaret sitesini KOBİERP yazılımından tam entegre kullanabileceksiniz. Bu Entegrasyon sayesin de canlı envanter takibi, anlık fiyat değişimini takip edebileceksiniz.

6

E-Dönüşüm Entegrasyonu ile

E-Fatura, E-Arşiv , E-Defter, E-İrsaliye, E-Müstahsil vb. gibi E-Dönüşüm işlemlerinizi otomatik olarak yapabileceksiniz.

7

Pazaryerleri Entegrasyonu ile

Trendyol, HepsiBurada, N11, Gitti Gidiyor, PttAVM ve Çiçek Sepetindeki mağazalarınızı online olarak yönetebileceksiniz.

Hizmet Alanlarımız

30 yıllık tecrübesi ile BEM Bilgisayar siz değerli müşterilerimize 3 ana başlık altında hizmet vermeye devam etmektedir.

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama Hizmetleri; İşletmenizin hedeflerine uygun stratejik fikirler ile dijitalleşen dünyada etkin bir şekilde yer tutacaksınız. Dahası pazar payınızı ve satışlarınızı büyütecek, daha düşük pazarlama maliyetleri ile rekabetinizi artıracaksınız.

Yazılım

E-Yaz Yazılım, ERP yazılımı KOBİERP, Ticari Yazılımı T-Set ML, Sektörel Yazılımları, Mobil Uygulamaları ile farklı sektörlerdeki işletmelerin iş süreçlerini kontrol ve takip edecek çözümleri üreten ülkemizin önde gelen %100 yerli yazılım firmasıdır.

Barkod

Barkod, ürün takibi ve izlenebilirliğinin hatasız ve hızlı yapılabilmesi için barkod sistemi gerekir. Barkod günümüzde perakende sektöründe ve özellikle çok şubeli işletmelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Üretim ve hizmet işletmelerinde barkod kullanımı hızla artmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin!

Dijital Pazarlama, Sektörel Yazılımlar,Kobi Çözümler, Marka İletişimi ve Web Tasarımı hakkında tüm sorularınızı yöneltebilir, markanız için en uygun projeyi birlikte değerlendirebiliriz.