Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Ticari Program : İşletmelerin alıp sattığı  ürün ve/veya hizmetleri, üretimiyle, stoklarıyla ve finansal yönüyle takip edebilen ve bu işlemleri muhasebeye aktaran uygulama yazılımlarına Ticari Yazılım [Ticari Program] denir.

Ticari Yazılım T-Set ML ile işletmenizin ihtiyacı olan ürün, finans, hizmet hareketlerini alış, satış ve üretim işlemlerinde oluşturabilir, istenilen belgeye dönüştürebilir ve muhasebeye entegre edebilirsiniz.  Böylece işletmeniz ile ilgili, işetme yönetiminin karar almasını kolaylaştıracak rapor ve rapor analizlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

STOK YÖNETİMİ

Stok Yönetimi

E-Yaz Yazılım ürünü olan Ticari program, T-Set ML stok modülü ile;

İşletmeniz de takip edilmesi gereken ham madde, yarı mamul, mamul ve diğer ticari malzemelerin giriş ve çıkışlarını kontrol altına alacak takibi yapabilirsiniz. Stok takiplerin de gerekiyorsa seri numarası, lot, renk-beden-kavala, ömürlü ürün özelliklerini devreye sokabilirsiniz. Stoklarımızı birbirine bağlı ve/veya bağımsız şekilde gruplandırarak ürüne ulaşmayı, bilgileri güncellemeyi kolaylaştırabilir, sayım ve raporlamalarda bu grup lamaların avantajlarından  faydalanabilirsiniz.

Stoklara ait maliyetlendirme işlemlerini istediğimiz bir maliyet leme yöntemine veya yöntemlerine göre yapabilir ve seçilen stok maliyet yöntemine uygun karlılık raporlarını alabilirsiniz.

Stok kartlarına sınırsız birim ve her birime farklı barkod  tanımlayabilir, resim ilave edebilir, dokuman bağlayabilir ve bu stokları şube ve depo bazında, stok türü, değeri ve seviyelerine göre anlık takip edebilirsiniz.

DEPO YÖNETİMİ

Ticari Program, T-Set ML ile bir depoda fiili olarak bulunmayan ürün veya ürünlerin sistemden çıkışı önleyebilirsiniz. Böylece depo bazında olmayan ürünler için sevk irsaliyesi ve fatura oluşturmanın önüne geçebilirsiniz.

Ürünler için her depoda ayrı raf yeri oluşturarak ürün adresleme yaparak bir ürünün hangi depolarda ve farlarda ne kadar bulunduğu bilgisine anlık ulaşabilirsiniz.

Depo istek formu oluşturabilir, istek formuna uygun kontrollü ürün teslim alma işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

FİNANS YÖNETİMİ

Ticari Program, T-Set ML ile; işletmenizin alım ve satışlar ile ilgili yaptığınız ödeme ve tahsilatlarınızı ayrıntılı olarak işleyebilirsiniz. İşlemlerinizde ₺ ile beraber istediğiniz döviz birimini kullanabilir böylece döviz borç alacak takibini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Müşterilerinize açık hesap, çek ve senet risk limitleri tanımlayarak tahsilatlar ile ilgili riskiniz kontrol altına alabilirsiniz. T-Set ML ile nakit durumunuzun yanında ticari borç ve alacaklarınızı, personel ve işletme giderlerinizi  genel olarak veya şube bazında ayrı ayrı görebilirsiniz.

T-Set ML yazılımından alacağımız finans raporları ve bu raporların analizleri ile kararlarınızı daha doğru alabilir böylece işletmenizi etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

MUHASEBE YÖNETİMİ

Ticari Program, T-Set ML Muhasebe yazılımı ile standart hesap planı otomatik olarak oluşturulur. İşletmenin yapısına uygun kullanılacak ana hesaplar ve ana hesap altın da yer alacak olan alt hesaplar kolaylıkla tanımlanır. Mevzuata tam uyumlu olarak çalışılır.

SATIN ALMA YÖNETİMİ

Ticari Program, T-Set ML ile, satın alma işlemlerinizi, teklif alma, sipariş ürünlerin teslim alınmasına ve irsaliye fatura girişlerine kadar bütün aşamaları ile takip edebilir ve kontrol altına alabilirsiniz.

T-Set ML ile, yakın ve uzun vadeli bütün ödeme bilgilerinize en kısa sürede erişebilir, aldığınız indirim, fiyat ve ödeme şartları ile bu şartların geçerlilik sürelerini ve ilgili maliyetlerini de takip edebilirsiniz.

SATIŞ YÖNETİMİ

Ticari Program, T-Set ML ile teklif verilmesinden başlayarak, onaylanan teklifin otomatik siparişe dönüşmesini ve teslimat için gerekli evrakların oluşturulması, ürünlerin faturalandırılması ve zamanın da teslimatının yapılmasına kadar tüm satış ve sevkıyat süreçlerini takip edebilir ve kontrol altına alabilirsiniz.

ÜRETİM

Ticari Program,

T-Set ML ile bütünden parçaya ve/veya parçadan bütüne yapılan üretim işlemlerine ait reçeteleri oluşturabilir. Ham madde, yarı mamul, mamul stoklarını ve stok maliyetlerini takip edebilirsiniz.

EK VERGİ

Ticari Program, T-Set ML ile ÖTV (özel tüketim vergisi)– ÖİV (özel iletişim vergisi) gibi ek vergiye ait işlemleri işleyebilir ve kolayca yönetebilirsiniz.

AJANDA | İŞ AJANDASI | MESAJ PANOSU

Ticari Program,

 takvim ajanda modülüne hatırlanması gereken notları ve hatırlatma tarihlerini yazabilirsiniz.

Takim ajanda-Akıllı Ajanda modülü ile müşteri ve/veya tedarikçi kartına yazılan görüşme notlarını istediğiniz tarihte  otomatik olarak hatırlatabilirsiniz.

Takim ajanda-Akıllı Ajanda modülü ile size bütün ödeme ve alacaklarınız la ilgili bilgileri vade tarihlerin de otomatik olarak hatırlatabilirsiniz.

İş ajandası modülü ile sisteme tanımlı personellere görev atayabilir, görev durumu ve sonuçlarını takip edebilir, atanan görevleri personele ait mail adresine otomatik olarak gönderebilirsiniz.

Mesaj panosu modülü ile kullanıcılar arasında on-line olarak çoklu ve/veya tekil olarak mesaj gönderebilir ve alabilirsiniz.

PERSONEL YÖNETİMİ

Ticari Program, T- Set ML personel modülü ile personellere ait ücret tahakkuk, puantaj ve ödeme işlemlerini takip edebilir ve PDKS ile tam entegre çalıştırabilirsiniz.

.

E-FATURA | E-DEFTER | E-ARŞİV

Ticari Program, T- Set ML e-fatura modülü ile elektronik olarak düzenlenen faturaları, elektronik yoldan onayını alarak karşı tarafa iletebilirsiniz.

E-Defter

E- Defter modülü ile Gelirler İdaresinin “Elektronik Defter Genel Tebliği” çerçevesinde geliştirilen uygulama ile Yevmiye Defteri ve Defter-i Kebir lerinizi elektronik ortamda oluşturarak Gelirler İdaresine elektronik olarak beyan edebilirsiniz.

(E-Yaz yazılım, e-fatura, e-defter ve e-arşiv çözümlerini İzibiz entegratör firması üzerinden yapmaktadır.)

.

WEB RAPOR

Ticari Program, T-Set ML Web rapor yazılımı ile istediğiniz raporlara, tablet pc, bilgisayar ve cep telefonlarından her an ulaşabilirsiniz ve rapor yazıcıdan alabilir, isterseniz mail olarak pdf formatında gönderebilirsiniz.

.

E-TİCARET

Ticari Program, T-Set ML e-ticaret entegrasyon yazılımı ile Türkiye’nin önde gelen e-ticaret yazılımı ideasoft ile tam entegre çalışabilirsiniz.

.

2018-04-07T23:49:27+00:00