Payport Pospad 101 Yeni Nesil Yazar Kasa

Yeni Nesil Yazar Kasa Payport Pospad 101

0 222 225 25 30
Teklif Al

Özel Fiyat İçin

Nakit ödeme indirimi, Bütün Kredi Kartlarına 9 taksit ve işletmelere 36 aya kadar vade seçenekleri ile!
Teklif Al

YENİ NESİL YAZAR KASA PAYPORT POSPAD 101

MODEL POSPAD 101
İşlemci [CPU] Intel Atom Z3735F 1.83 GHz
Ekran [Monitör] 10.1″ (1280×768) HD IPS
Bellek [Ram] 2 GB DDR3
Depolama 32 GB
Yonga Seti [Chipset] Intel Bay Trail
Video Kart Intel HD Graphics
Batarya 7000 mAh
Kamera Ön kamera 2 MP / Arka kamera 2 MP
Kablosuz [Wireless] 802.11 b/g/n, Bluetooth
Bağlantı Noktaları 1x microUSB, 1x miniHDMI, 1x Ses, 1x SD kart

AVANTAJLARI

Yeni Nesil Yazar Kasa Payport  Pospad 101 tasarımı sayesinde işletmenizin satış esnasında ihtiyaç duyduğu işlemleri kolayca öğrenebilir ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

10.1 ve 11.6 inch dokunmatik ekranı ve kullanılan yazılım ile tahsilat, askıya alma ve barkodsuz ürün seçim gibi işlemlerinizi çok hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca gün sonu ve satış ile ilgili gerekli diğer raporları rahatlıkla alabilirsiniz

Payport pospad 101 yeni nesil yazar kasa güçlü ve sarsılmaz metal gövdesi ve kullanım kolaylığı sağlayan uygun ekran açısı  her çeşit işletmeye uygundur. Ebatları Minumum alan kaplayacak şekilde tasarlanmıştır. Özellikle satış noktasında yer problemi olan işletmeler için idealdir. Arka tarafında bulunan müşteri ekranı ve 2 adet hoparlörü ile satış anında müşteriyi istenilen şekilde bilgilendirebilir siniz.

Payport pospad 101 yeni nesil yazar kasa ile  mevcut işletmenizde kullandığınız EFT-POS cihazınızı birlikte kullanabilirsiniz. Yeni bir EFT-POS cihazı almanıza ve/veya değiştirmenize gerek kalmaz. [EFT-POS cihazınız Payport çağrı merkezi üzerinden Pospad’e bağlanarak kullanılır.] Böylece ek bir maliyet ödemeden Yeni Nesil’e geçmiş olursunuz.

Ayrıca müşterinin kredi kartına dokunmadan tahsilat yapabilir böylece oluşabilecek güvenlik sorunlarının önüne geçebilirsiniz.

Payport Pospad 101 satış noktasına, eft-pos, bilgisayar, terazi, barkod okuyucu, fatura yazıcısı, ayaklı müşteri göstergesi, çekmece, klavye ve fare bağlayabilirsiniz.

Ayrıca Pospad in SD kart girişi ile hafızasını artırılabilir, wi-fi ve bluetooth ile kablosuz olarak bağlantı yapabilirsiniz.

Yeni Nesil Yazar Kasa Payport Pospad 101 ile;

işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen farklı ön ofis ve arka ofis yazılım uygulamalarını kullanabilirsiniz. Ayrıca ERP veya otomasyon yazılımları ile pospad’i hızlı ve kolay bir şekilde entegre edebilir böylece uçtan uca çözümler üretebilirsiniz

Yeni Nesil Yazar Kasa Payport Pospad 101 ‘in Ön kamerasını teknik destek için,  arka kamerasını da, kupon veya bilet barkodlarının okutulması amacı ile kullanabilirsiniz.

Pospad dahili bataryası ile elektrik kesintilerinden en az şekilde etkilendiği için veri kaybınızı en aza indirgeyebilirsiniz.  Ayrıca Pospad’in USB port sayısı dörde veya yediye artırabilirsiniz.

2017-12-14T18:16:09+00:00