Ticari Program

/Ticari Program
Ticari Program 2017-12-10T13:20:09+00:00

TİCARİ PROGRAM

Ticari program, T-Set ML ile ürün ve/veya hizmet alıp satan ve/veya üreten işletmelerin muhasebe ve ön muhasebe işlemlerini yapabilir. İşletme iradesinin ve yöneticilerin ihtiyacı olan bütün raporları alabilirsiniz.

STOK YÖNETİMİ

Ticari program, T-Set ML stok yazılımı ile;

Ürünlerinizi şube ve depo bazında, stok türü, değeri ve seviyelerine göre anlık takip edebilirsiniz.Stoklarınızda seri numarası, lot, asorti, renk beden, ömürlü ürün takibi yapabilirsiniz.Stok envanter maliyetlerini (FİFO, Yürüyen Ağırlıklı Ortalama, Ortalama Maliyet, Üretim Maliyeti) otomatik olarak hesaplayabilir ve seçtiğiniz stok maliyet türüne göre karlılık raporlarını alabilirsiniz.

Ürünleriniz ana ve ana gruba bağlı alt gruplara göre gruplandırılabilir, bu yapıyı stok arama, bilgi güncelleme, sayım ve raporlamalarda kullanabilirsiniz.Her ürün kartına doküman bağlayabilir ve ürün resmi ekleyebilirsiniz.Sınırsız birim tanımlayabilirsiniz ve bu birimlere ait barkodlar oluşturabilirsiniz.Üretim yapan işletmelerde stokları  ham madde, yarı mamul ve mamul olarak tanımlayabilir ve takip edebilirsiniz.

DEPO YÖNETİMİ

Ticari Program, T-Set ML ile depolarda ürün adresleme yapabilir, böylece hangi ürünün hangi depoda ve hangi rafta ne kadar olduğu bilgisine anlık ulaşabilirsiniz.

Depo bazında yetkilendirme yaparak, olmayan ürünün sistemden çıkışını önleyebilirsiniz.Depo istek formu oluşturabilir, istek formuna uygun kontrollü ürün teslim alma işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

FİNANS YÖNETİMİ

Ticari Program, T-Set ML ile;

Müşteri ve tedarikçiler hesaplarını ayrıntılı olarak kolayca işleyebilir. Bu hesaplara ait kasa, banka, kredi kartı, çek/senet, taksit işlemlerini rahatlıkla takip edebilir, nakit akışınızı yönetebilirsiniz.

Ödemelerinizi ve tahsilatlarınızı planlayabilir ve risk limitlerinizi rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Hesaplara ait hareketlerini (₺) birimi yanın da dövizli olarak ta işleyebilir borç alacaklarınızı istediğiniz para birimi ile takip edebilirsiniz.

Bankalardaki kredi ve ticari hesaplarınızı ve varsa şubelerinize ait bütün finans hareketlerini ayrıntılı olarak izleyebilirsiniz.

MUHASEBE YÖNETİMİ

Ticari Program, T-Set ML Muhasebe yazılımı ile standart hesap planı otomatik olarak oluşturulur. İşletmenin yapısına uygun kullanılacak ana hesaplar ve ana hesap altın da yer alacak olan alt hesaplar kolaylıkla tanımlanır. Mevzuata tam uyumlu olarak çalışılır.

SATIN ALMA YÖNETİMİ

Ticari Program, T-Set ML ile, satın alma işlemlerinizi, teklif alma, sipariş ürünlerin teslim alınmasına ve irsaliye fatura girişlerine kadar bütün aşamaları ile takip edebilir ve kontrol altına alabilirsiniz.

T-Set ML ile, yakın ve uzun vadeli bütün ödeme bilgilerinize en kısa sürede erişebilir, aldığınız indirim, fiyat ve ödeme şartları ile bu şartların geçerlilik sürelerini ve ilgili maliyetlerini de takip edebilirsiniz.

SATIŞ YÖNETİMİ

Ticari Program, T-Set ML ile teklif verilmesinden başlayarak, onaylanan teklifin otomatik siparişe dönüşmesini ve teslimat için gerekli evrakların oluşturulması, ürünlerin faturalandırılması ve zamanın da teslimatının yapılmasına kadar tüm satış ve sevkıyat süreçlerini takip edebilir ve kontrol altına alabilirsiniz.

ÜRETİM

Ticari Program,

T-Set ML ile bütünden parçaya ve/veya parçadan bütüne yapılan üretim işlemlerine ait reçeteleri oluşturabilir. Ham madde, yarı mamul, mamul stoklarını ve stok maliyetlerini takip edebilirsiniz.

EK VERGİ

Ticari Program, T-Set ML ile ÖTV (özel tüketim vergisi)– ÖİV (özel iletişim vergisi) gibi ek vergiye ait işlemleri işleyebilir ve kolayca yönetebilirsiniz.

AJANDA | İŞ AJANDASI | MESAJ PANOSU

Ticari Program,

 takvim ajanda modülüne hatırlanması gereken notları ve hatırlatma tarihlerini yazabilirsiniz.

Takim ajanda-Akıllı Ajanda modülü ile müşteri ve/veya tedarikçi kartına yazılan görüşme notlarını istediğiniz tarihte  otomatik olarak hatırlatabilirsiniz.

Takim ajanda-Akıllı Ajanda modülü ile size bütün ödeme ve alacaklarınız la ilgili bilgileri vade tarihlerin de otomatik olarak hatırlatabilirsiniz.

İş ajandası modülü ile sisteme tanımlı personellere görev atayabilir, görev durumu ve sonuçlarını takip edebilir, atanan görevleri personele ait mail adresine otomatik olarak gönderebilirsiniz.

Mesaj panosu modülü ile kullanıcılar arasında on-line olarak çoklu ve/veya tekil olarak mesaj gönderebilir ve alabilirsiniz.

PERSONEL YÖNETİMİ

Ticari Program, T- Set ML personel modülü ile personellere ait ücret tahakkuk, puantaj ve ödeme işlemlerini takip edebilir ve PDKS ile tam entegre çalıştırabilirsiniz.

.

E-FATURA | E-DEFTER | E-ARŞİV

Ticari Program, T- Set ML e-fatura modülü ile elektronik olarak düzenlenen faturaları, elektronik yoldan onayını alarak karşı tarafa iletebilirsiniz.

E-Defter

E- Defter modülü ile Gelirler İdaresinin “Elektronik Defter Genel Tebliği” çerçevesinde geliştirilen uygulama ile Yevmiye Defteri ve Defter-i Kebir lerinizi elektronik ortamda oluşturarak Gelirler İdaresine elektronik olarak beyan edebilirsiniz.

(E-Yaz yazılım, e-fatura, e-defter ve e-arşiv çözümlerini İzibiz entegratör firması üzerinden yapmaktadır.)

WEB RAPOR

Ticari Program, T-Set ML Web rapor yazılımı ile istediğiniz raporlara, tablet pc, bilgisayar ve cep telefonlarından her an ulaşabilirsiniz ve rapor yazıcıdan alabilir, isterseniz mail olarak pdf formatında gönderebilirsiniz.

E-TİCARET

Ticari Program, T-Set ML e-ticaret entegrasyon yazılımı ile Türkiye’nin önde gelen e-ticaret yazılımı ideasoft ile tam entegre çalışabilirsiniz.

This Is A Custom Widget

Bu Kayar Çubuğu, tema seçeneklerinde açılabilir veya kapatılabilir ve üzerine attığınız herhangi bir widgeti alabilir veya hatta özel HTML Kodunuzla doldurabilirsiniz. İzleyicilerinizin dikkatini çekebilmek için mükemmel. 1, 2, 3 veya 4 sütun arasından seçim yapın, arka plan rengini, widget bölücü rengini ayarlayın, şeffaflığı etkinleştirin, üst kenarı etkinleştirin veya masaüstünde ve mobil ortamda tamamen devre dışı bırakın.

This Is A Custom Widget

Bu Kayar Çubuğu, tema seçeneklerinde açılabilir veya kapatılabilir ve üzerine attığınız herhangi bir widgeti alabilir veya hatta özel HTML Kodunuzla doldurabilirsiniz. İzleyicilerinizin dikkatini çekebilmek için mükemmel. 1, 2, 3 veya 4 sütun arasından seçim yapın, arka plan rengini, widget bölücü rengini ayarlayın, şeffaflığı etkinleştirin, üst kenarı etkinleştirin veya masaüstünde ve mobil ortamda tamamen devre dışı bırakın.